Geplaatst op

Helaas redt Woonbron het niet om voor 1 juli 2022 in alle woningen rookmelders op te hangen. Want de vraag naar rookmelders en installateurs is nu heel erg hoog. Zodra we in uw woning rookmelders gaan ophangen, krijgt u hierover een brief van ons. U hoeft hiervoor geen contact met ons op te nemen.

U kunt tot die tijd eventueel zelf een goedkope rookmelder aanschaffen en plaatsen in de woning als tussenoplossing. De kosten die u hiervoor maakt, betaalt Woonbron niet. Meer informatie over de plaatsing van rookmelders vindt u op de servicepagina over rookmelders.

Overig nieuws

Blog Richard Sitton: hoe een restaurant het kloppende hart van een zorgzame buurt vormt

Begin september mocht ik het nieuwe restaurant van Plus in de Wijk in ons woongebouw aan de Bergweg officieel openen. Dit is één van de woongebouwen waarin Woonbron met toewijding werkt aan een zorgzame buurt. Dankzij de samenwerking met verschillende partners zijn zorg, hulp en activiteiten voor bewoners dichtbij. Zo zorgen we er samen voor dat bewoners langer zelfstandig kunnen blijven wonen en nooit alleen hoeven te zijn. En is dit dus een van de redenen waarom Woonbron met Zorgzaam Wonen als aparte afdeling binnen Woonbron is gestart. Een groot compliment aan al de collega’s die hier aan bijdragen.
Lees meer

Woonbron en ilionx sluiten overeenkomst voor beheer IT-infrastructuur en werkplekdiensten

Woonbron heeft met ilionx een overeenkomst gesloten voor het beheer van haar IT-infrastructuur, werkplekdiensten en cloudoplossingen. Deze samenwerking draagt bij aan de verdere professionalisering en digitalisering binnen Woonbron. Met ilionx stemt Woonbron haar IT-dienstverlening verder af op de wensen van medewerkers en huurders. Zo blijft de organisatie flexibel in een snel veranderende digitale wereld.
Lees meer